Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do jednostek budżetowych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, firm prywatnych zajmujących się prowadzeniem inwestycji projektowych oraz zmianami sposobu użytkowania obiektów. Nasze usługi kierujemy także do specjalistów z branży budowlanej, oferując doradztwo w zakresie projektowania.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, szerokiej wiedzy oraz współpracy ze spacjalistami wielu branż (elektrycznej, sanitarnej, konstrukcyjnej, geologicznej, geodezyjnej, technologicznej, SANEPiD, P/POŻ, BHP) możemy zaoferować Państwu następujące usługi:

ZNOSZENIE BARIER

DOSTOSOWYWANIE DO PRZEPISÓW P.POŻ.

PROJEKTY OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH, BIUROWYCH, ZAMIESZKANIA ZBIOROWEGO

ANALIZA WYKONALNOŚCI ORAZ OPŁACALNOŚCI

PROJEKTY OBIEKTÓW PASYWNYCH ORAZ ROZWIĄZANIA ENERGOOSZCZĘDNE

Jak wygląda współpraca z nami?

projekt

Oczekiwania klienta

Na tym etapie zbieramy wszystkie niezbędne informacje, określamy potrzeby i budżet inwestycji.

projekt

Pomysł

Tworzymy wstępne projekty i wizualizacje projektu.

projekt

Rozmowa i wybór

Wybieramy najbardziej odpowiedni wstępny projekt. Doprecyzowujemy potrzeby w odniesieniu do wariantu wybranego przez klienta.

projekt

KONCEPCJA

Przedstawiamy ostateczną koncepcję projektu i przygotowujemy wizualizacje obiektu.

projekt

AKCEPTACJA

Po zatwierdzniu koncepcji projektu dokonujemy ostatnich zmian wytycznych projektowych i ustalamy zakres potrzebnej dokumentacji.

projekt

DOKUMENTACJA

Przygotowujemy kompleksowy, wielobranżowy projekt budowlany. Zbieramy niezbędne dokumenty i uzyskujemy konieczne pozwolenia.

realizacja

PRZYGOTOWANIE

Przygotowujemy rysunki wykonawcze, pomagamy wybrać wykonawców oraz dostawców materiałów.

realizacja

NADZÓR

Prowadzimy pełen nadzór autorski nad wykonaniem inwestycji.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy rozumieją współczesne procesy i potrzeby biznesowe. Proponujemy wszechstronne rozwiązania, które będę nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim oszczędne. Dzięki współpracy z Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego projektujemy obiekty o najwyższym stopniu energooszczędności. Inwestycja w taki budynek, dzięki nawet ośmiokrotnie niższym kosztom zużycia energii w porównaniu z tradycyjnym budownictwem, zwraca się w ciągu zaledwie kilku lat.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii naszych dotychczasowych realizacji.

Zobacz realizacje